Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    Unakaöcsémnek megjött a karácsonyi ajándék a W-King D8 mini.
    Kipróbáltam már ha volt rá lehetőségem. :R
    A maga 15E forintos árkategóriájában igen tiszteségeset szól.
    2EQ mód van rajta amit gombal lehet váltani, nagyobb hangerőn is egész jól megtartja a basszust. És hazai boltbol jár rá 2 év bolti garancia, ami úgy egy fajta biztonságot is add. :K
    Nagyon megnézném egy Tronsmart T7 hogy küzd ez ellen, ha egyáltalán állva marad.
    Mert az is majd nem ez a árkategória. Szóval ha nem lenne hangszóróm és olcsón kéne valami a D8 Minire simán adnám a voksom.
    Akku időről mondjuk nincs teszt így azt nem tudok mondani.
    Egy kb a JBL Charge teljesítmény szintje lehet, gondolom a Motion Plus legyőzi.
    De szerintem ez a hangszóró sok-sok márkát odaver ebbe az árkategóriába.

    Tesóm kérdezte 20E-ig milyen hordozható hangszóró van ami karácsonyig megjön és jól szól. Körül néztem és a D8 minin kívül nem sok alternatíva volt ami valóban jól is szól nem csak marketing van körülötte.
    Mert oké lehetett volna ajánlani T7-et is, de aztán ha nem úgy szól meg torzít akkor én égek hogy miért ilyen gagyit ajánlok. :DDD
    Bluetooth Név alatt (W-King D8 mini-1)-et írt szóval lehet ez már egy ráncfelvarott verzió.

    (A számítógépen töltünk bluetooth hangszórót offtopikhoz hozzá szólva, van itthon 3 töltő adapter is amin tudok tölteni bluetooth hangszórókat. A P30 Pro töltöje meg visszafele komptabibilis. Szóval én eddig sose használtam asztali gépet akkus dolgok töltésére. :U )
    A Dockinnak külön 15 voltos adapter van így aztán nincs is lehetőségem mással tölteni.
    Ha a Tozot töltöm mindig csak adapterről töltöttem, fogyasztás mérőn az aktuális fogyasztást is láttom.

    #16348
    D8 Mini most jött unokaöcsémnek. Pont az árkategória amit téged érdekel. :R

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák