Új hozzászólás Aktív témák

  • stanley00

    tag

    válasz gg72 #2905 üzenetére

    Teljesen igazad van bár én egy kicsit másra céloztam. Nem írom le újra mert már egyszer megtettem és a Panasonic hívők biztosan unják. Tömören, ha nem 3 lemezt írsz havonta és számít a pénz akkor igenis nagyon drága az a lemez. Ennek a TDK-nak vagy mondjuk egy CMC-s Verbatimnak elfogadhatóak az írástesztjei. Aki pedig tényként próbál állítani valamit egyiknek vagy másiknak a tartósságáról az „populista márkaimádó” vagy hazudik. Ha az itthoni árakat nézzük akkor az egyik 100 Ft, a másik 500 FT. És akkor van aki azt írja, hogy amatőr aki ilyen (TDK) lemezt vesz. Hát lelke rajta, én erre meg azt mondom bolond az aki 5X-ös áron vesz egy lemezt csak azért mert mondjuk 5 évvel tovább bírja mint a 100 Ft-os és persze mindez csak egy hatalmas feltételezés. Mindenki emlékezhet vagy nem, hogy 50 éve milyen szinten állt a technika a maihoz képest. Szerintem nagyot nem tévedek ha azt mondom a következő 5-10 évben fog annyit fejlődni mint az előző 50 alatt. 20 év múlva lehet nem is fognak árulni asztali lejátszókat és egy „valamin” fogod tárolni az összes lemezed tartalmát. De ettől függetlenül nem vitatom a Panasonic létjogosultságát a legtartósabb és legjobb lemezre csak egy kicsit túl van misztifikálva véleményem szerint amivel nem kell egyetérteni. Ha 1-2 nagyon fontos dolog archiválásáról van szó akkor természetesen én is ezt választom. Ne vedd magadra gg72 nem neked szántam ezt a „kifakadást” csak ebben a válaszban írtam le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák