Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz spiky03 #1640 üzenetére

    Fel kellett hozzá tenni a gépre valami egyéb progit vagy sem?

    Samsung TV miatt eleve telepítve volt nálam az Allshare és a serviio is. Szóval én ezeket használtam felváltva. Elöbbi samsung oldalról, utóbbi a serviio.org oldalról szedhető le.

    Meg azt írtátok már, hogy a külső feliratokat nem viszi át a DLNA-n, ha az mkv, avi mellett van.

    Én csak az mkv-t írtam, de itt lehet nem lejátszó a gond hiszen penről simán vitte mkv mellett is. De őszintén hány olyan mkv-t nézel amiben eleve nincs magyar szinkron vagy felirat? nekem csak a Tora Tora Tora ilyen meg egy koreai film ami a koreai háborúról szól.

    De még1x. Elöbb azt kell eldönteni mi a fontosabb. Nekem a BD lejátszó első sorban, második csak az avi, mkv, xvid, FLAC stb lejátszás. Ezért vettem Piot és nem Panasonicot.

    Ez alapból egy BD lejátszó illetve a DVD-t nagyon jó mínőségben játssza le. Tehát ennek az elvárásnak 100%-ban eleget tesz.
    A média lejátszó képességei nem tökéletes. Aki ilyet akar az vegyen média lejátszót pl. egreat fajtából ami mindent visz esetleg az iso fájlokat is kezeli.

    De ha valaki BD lejátszót keres és minden baja van samsunggal, LG-vel és 40K körüli árban gondolkozik, simán merem ajánlani a Pio BDP-150K tipust.

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák