Új hozzászólás Aktív témák

  • Glen84

    csendes tag

    Na Flyer nevű tag az én esetemről írt!

    Eladtam vasárnap LG BD550 -et HDD- ről vitt mindent VOB, M2TS stb.....
    Gyorsba kellett venni egy BD playert, és hamár úgyis lecseréltem nemrég a 102cm-es LCD-t
    LG 47LW659S-re akkor legyen 3D-s BD...
    Ismerősöm olvasta, hogy milyen ku*va jó az LG BD670 és mindent visz wifi stb....
    Megvettem..... Otthon kiderült nem támogatott formátumú a DVD és a BD HDD-ről.
    Nagy nehezen másnap kicserélték nekem egy Sony BDP-S480 -as ra, amiről csak az derült ki a leírásában hogy *.m2ts -t visz + avi+mkv stb....
    Hazamentem és vitte a *.vob kiterjesztést is.... Igaz nincs benne wifi és még soha nem volt sony termékem, de naggyon állat cucc, 2USB van rajta, igaz a hang kimenet csak Coaxial, de mivel az Onkyo tx sr-506 -ban csak 2 optical és 2 coaxial van ezért pont jó, mert opticalon van a TV és a PC.
    Media playerről meg annyit hogy 1 pozitívot látok benne és az az ISO-ból való lejátszás.
    SPDIF- en amelyeket ismerem kb. 20-30ezer FT körül csak 2.0 ás hangot tud.

    u.i: a Sony kapcsán nézek egy sorozatot 6évados és csak az utolsó 2őt nyitja meg aviból, gondolom olyan media containerrel van megcsinálva amit nem támogat ..... stb....
    Többi avi-t mkv. stb... mindent vitt. Nem próbáltam ki még a lemezeket, csak a GRU 3D-s változatát vele azt vitte tökéletesen!

    "Mióta is tanúlsz kozmetikusnak?Két hónapja. Akkor kapsz egy meleg arcpakolást!"

Új hozzászólás Aktív témák