Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Heroes fan #23 üzenetére

    Nem emlékszem komolyabb bugra, fiA szenvedett valamivel arra emlékszem, nálam ment rendesen: egy-két dolog rémlik, főleg dialógusokban, de simán játszható volt... ott csak az utolsó néhány harc volt ilyen legyenmárvége érzés, mint ennél az ötödik csata után mind:D. Olvass bele: [link] Szerintem nagy király az első rész.
    Itt a másodikban (fogjuk föl kiegészítésnek inkább) ez a vallatás baromság szerintem, a karakterek egymásrauszítása meg pláne. Semmi extra nincs, kivéve, hogy van állóképesség, az nem ártott már.
    Egyébként monoton és unalmas, annyira lassú és vontatott, hogy már-már frusztráló.
    Az a csata meg, amikor a hídon kellett átcaplatni, na az tényleg kész röhej volt. Ott kushadnak a ládák mögött, akik tudnak, azok pattintanak egyet az íj húrján... várják, hogy felaprítsd őket. A két barom a hídon meg végignézi, ahogy elmasírozunk mellettük, ha szétlövöm a ládájukat, akkor felpattannak és keresnek maguknak másikat, ami mögé lekushadhatnak, és várnak tovább... ááá, ugyan már...
    ... aztán ott van az a csata az íjászokkal az emeleten... fú, de unalmas volt az is... mindegy, hagyjuk. Sokkal többet vártam.

    szerk: ja meg a a druidás... kerülgetni a leesett hajcsimbókokat, mert ha véletlenül belemászol egybe, akkor jajdenagyon megmérgez. kampó, persze ha a sapkán lóg még a cucc, akkor csak hat hápé mínusz. Áh, törlöm is a fenébe... kár volt belegondolni:)!

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák