Új hozzászólás Aktív témák

  • PackTack

    újonc

    Sziasztok!

    Remélem jó helyre írok ezzel kapcsolatban, mert ahogy olvasgattam itt mindenről van szó ami Black Desert :)

    Két kérdésem lenne, az egyik az hogy mivel kezdő vagyok ( nagyjából 1 hónapja játszok de még nem ástam bele magam annyira a játékba) nem igen tudom hogy mire jó az a Weapon Reform Stone Grade 2 vagy micsoda ( jelenleg nem vagyok játékba és nem tudom a nevét), ilyen kék kristály.Szóval azzal mit tudnék kezdeni, próbáltam rákeresni, de nem igazán kaptam választ a kérdésemre, de az is lehet hogy csak nem értettem meg teljesen, szóval remélem Ti esetleg tudtok erre válaszolni.

    A másik kérdésem és esetleges kérésem, hogy nem tudom hogy szabad e itt Guest Passt kérni, de ha esetleg van valakinek egy felesleges kódja akkor megköszönném ha elküldené privátba ( kicsit új vagyok ezen a fórumon szóval nem tudom hogy az esetleg hol jelenne majd meg) , mivel az én 2 kódomat már elajándékoztam másnak.

    Ha esetleg a kód kéréssel megszegtem bármilyen szabályt, előre is bocsánatot kérek!

    Köszönöm az esetleges válaszokat! :))

Új hozzászólás Aktív témák