Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bryant56

    aktív tag

    válasz Raynes #17498 üzenetére

    Nagyon köszi, ezt a részletes választ. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan kapok rá választ.

    Viszont a válaszod felvettet néhány újabb kérdést:

    - Valószínűleg nem lehetséges az, amit én akarok a címkékkel kapcsolatban. De most jobban kifejtem. Tehát az uT-ban az a sok torrent mind valamelyik címkéhez tartozik. A célom az, hogy az adott címke alatt szereplő torrenteknek a .torrent fájlját kimásoljam egy általam preferált mappába, ahonnan majd betudom tölteni a qT-ba. De jelenleg ez úgy néz ki, hogy az összes torrentnek a .torrent fájlját az utorrent egy mappába tárolja(C:\Users\%USERNAME%\AppData\Roaming\uTorrent). Ha nem találok a fent említette problémára valamilyen egyszerű és gyors megoldás, akkor sajnos nekem kell egyesével ezeket kiválogatni. remélem így már jobban érthető.

    - A hash neves elnevezésnek annyira nem örülök mert teljesen átláthatatlan lesz. A fent említette torrentek kiválogatását már nem is tudnám kivitelezni.
    Update: Kipróbáltam, hogy kimásoltatom a torrent fájlokat egy általam megadott mappába. Ott már a rendes néven van elnevezve a torrent.

    - A prioritásos dolgot sehol sem találtam, se a kék nyilakat. mondjuk nekem a legújabb verzió van lehet, hogy már kivették.

    - A Connection status-nál azt írja, hogy No direct connections, amit azét nem értek, mert a feltöltés és a letöltés is megy rendesen és a tracker is elszámol mindent és látja, hogy seedelek. Tehát ez csak valami bug vagy tényleg vannak gondok a kapcsolatommal?

    - Miért nincs Stop gomb, amivel azonnal megtudom állítani a torrentet? Csak Pause van, ami azt se tudom igazából mit csinál, mert csak szépen lelassítja a sebbegéset.

    Előre is köszi a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák