Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz sfdrakex #9438 üzenetére

    Ilyen beállítást nem találtam. Bizonyos sebesség alatt kezdi el a sorban következőt tölteni, ez olyan 3-4 kb/s, szóval ha épp csak csordogál. De ha például halott (tracker szétkapcsol, időtúllépés, egyéb), háromszor próbál frissíteni, ez összesen 5 perc körül van, majd jön a sorban következő. Néztem a haladó beállításokat, de semmiféle utalást nem találtam arra, hogy mi alapján indul el a következő. A sorbaálláshoz (queue) csak három sor tartozik, de egyik sem tartalmaz sebességinformációkat, vagy olyasmit, ami alapján be tudtam volna azonosítani. Nagyon idegesítő, mikor megszakad a netkapcsolat, leáll a letöltés, nincs net fél óráig, elindul 15 torrent, majd visszajön a net (hazatalál...), mindegyik tölt pár kilóbájtot, a HDD-n meg -30 giga kapásból...

    előttem szólóhoz: igazából teljesen mindegy. Az elsődleges (Primarity) partícióról indulhat oprendszer (vagyis ilyenre lehet telepíteni új operációs rendszert), a logikairól nem. Viszont egy HDD-n maximum négy elsődleges partíció lehet (és elméletben végtelen számú logikai). Tehát a kettő majdnem ugyanaz. Ha nem akarsz új rendszert telepíteni, jó a logikai. Ha nem tetszik a neve, akkor lehet elsődleges, ami jólesik.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák