Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    Most kiventilláció következik, szevasztok.

    Hangot kívánok adni az nkúr vezetősége hülyegyerek szintet képviselő témájában, de a kifele hivatkozás kultúrájának példás művelése terén sem maradnak el. A film is dokumentumfilm, a doku is játékfilm - szerintük. Mert hogy port.hu-n nincs flag erről? Ki a szart érdekel? Más műfaj a kettő. Emberek alakítják - vagy nem - a tartalmat az adott oldalon belül. Eleve nincs külön kategória rá ott, sajnos, de hogy még jelenteni, észrevételezni sem lehet, mert törlés fenyegetnek, ez nó komment kategória. Annyi minden többedrangú, a többség által soha meg el nem olvasott, precíziós részinformációt, technikai paramétert megkövetelnek a leírásban, helyes. De könyörgöm, a helyes műfaji besorolás, vagyis az egyáltalában véve való besorolás jelölése legalább miért nem elvárt? Miért nem valósítható meg? Mi a fenéért kell bogarászni, hogy ez most mi akar lenni? Főleg, ha nincs screenshot sem. Az is lehetne egységesen elvárt, azok megléte. Az "eredeti release!" egymagában nem túl informatív. Ha dokura vágyom, akkor nem fogok a másikra és fordítva vagyis a tagek felőli keresés is erősen foghíjas így. Nyugodt hangnemben jelentettem, még mielőtt valaki kitalálná. Csak felkúrta az agyam a kifele hivatkozás és igénytelenség intézményei, na meg az ezeket megtartani kívánó fenyegetés. Nem éppen én is egy mégszebb, mégjobb struktúráltsághoz tettem volna hozzá az észrevételezéssel? Hülyetini szint ez, nem más. Megértem, ha ez kimarad a közigényből, ez a fajta reakció és hivatkozás, ami kritikán aluli. Meg ahogy hallom nem egyedüli az eset az ígyreakció ugyanebben a témában.

Új hozzászólás Aktív témák