Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz butch3r #23004 üzenetére

    Legtöbb helyen dollárt írnak, magyarul arra váltja át, és abból "veszi". Legalábbis ahogy nézem. Nem láttam még olyan, hogy pl jüan-ba vagy jen-be, vagy akármi... (ettől még lehet persze).

    "Akinek most fájnak az üzemanyag árak, várja ki ezt a pillanatot mert akkor a benya is ingyen lesz (hisz a nyersolaj árát is dollárban vezetik)"

    Az egy dolog... úgy is mondhatnám más tészta... ott van egy egyezség ugyebár... Nem tudom tudod-e, annak az előtörténetét.... A lényege ott is a pénzzel való játszadozás volt, és a konkurencia/kihívó ellehetetlenítése...

    Jelenleg a világot, a dollárral lehet ellenőrizni...(még). De mint írtam, recseg, ropog a történet... senki sem tudja mikor. Lehet már ebben az évtizedben, lehet a következőben csak, de befog következni, hogy elveszti vezető szerepét... Korábbi tapasztalatok alapján kb 100 éves priodusok voltak, erre.

    Ettől a benzin nem lesz ingyen, feltételezném visszatérnek majd az aranyhoz pl. (egyébként abból is látszik, hogy a dollár valós értéke, sokkal kisebb annál amit mondanak rá, hogy "ideiglenesen" fel van függesztve, az aranyra válthatósága - ugye ez több évtizedes így van).

    A crytopénzek, viszont egészen más történet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák