Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YASKATIR

    aktív tag

    válasz schawo #14315 üzenetére

    TIl. En eddig abban a tudatlan eltem, hogy a ketto ugyanaz.

    (#14316) 8zabi : Hol irtam en ilyet barmirol is? Az pedig, hogy mit irnak a /r/CryptoCurrency/-n egyaltalan nem erdekel, mivel szerintem, az a sub a reddit uj segglyuka, ahol minden 16 eves, rendszert megvaltani akaro, bankokat utalo, a harcosok klubjak tegnap megnezo hulyegyerek randalirozik. Nem veletlenul az az elso post, ami. Az egesz sub arrol szol, hogy emberek vallast epitettek az adott coin kore, es azt istenitik. Akinek meg van esze, az nem istenit semmit, hanem mindig felul a hajp vonatra es kiszall a csucson. Persze lehet tolni ezt a BTC uberalles dumat, csak nem kell meglepodni azon, hogy el fogod veszteni a penzed baromi nagy reszet a kovetkezo idoszakban, mielott kiszallsz.

    (#14322) csaba951: Kiszalltam az LTC-bol 212 euron. Elotte meg jatszottam az arfolyammal, igy sikerult visszahoznom majdnem azt az osszeget, amivel beszalltam 292 euron. Egyenlore minden penzem xrp-ben van (sajnos vissza kellett mennem a kraken-re), es egyenlore ugy nez ki, hogy baromi jo dontes volt. Kesobb majd lehet visszanezek LTC-be is, de biztosan nem teljes osszeggel, mint legutobb.

    (#14327) nyogo83: Ez a grafikon minden heten elokerul, egyszer majd talan bejon :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák