Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz ngabor2 #2788 üzenetére

    technikailag nincs benne semmi bonyolult, csak találnod kell olyan helyet ahol emberi költségek mellett tudsz legyártatni több rétegű NYÁK-ot. namármost ugye akik ilyen felszereléssel rendelkeznek, ami ehhez kell, nem tudom foglalkoznak-e magánszemélyek megrendeléseivel, az árba bele se merek gondolni, főleg ha csak kisebb tételről lenne szó. talán valamelyik egyetemet lehetne megkörnyékezni, azt pl tudom hogy a BME-n csinálnak NYÁK-okat, azt viszont nem tudom pontosan, hogy hány rétegűt tudnak csinálni. de talán el lehetne számolni ezt az egészet valami kutatási projektnek, viszont úgy meg nem tudom, hogy hogy lenne a finanszírozás, meg mennyire oké hogy eladnánk a végterméket :D
    a passzív alkatrészek itthon is gond nélkül beszerezhetők, talán az IC-kkel lehet gond, de rossz esetben azokat is be lehet szerezni külföldről egy kis felárral, ha itthon nem lenne kaphatóak az adott darabok.
    az összeszereléshez is mindenképp automata beültető kéne, kézivel eléggé értelmetlen ennyi alkatrészt tartalmazó darabot csinálni. automata beültető szintén van az egyetemen BTW, csak fel kell programozni. forrasztás is megoldható kemencében
    ami igazán problémás azok az Avalon chipek, tudtommal csak nagy tételben lehet rendelni, szóval mindenképpen össze kéne fogni több vevővel.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák