Új hozzászólás Aktív témák

  • WARZ

    tag

    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni!!!
    Szeretnék vásárolni BTC-ét nagyobb értékben és euroban befektetés céljából, szóval nem naponta kereskedni vele! A Binance oldalt néztem, mert itt elég sokan ezt is ajánlják!
    A problémám az, hogy még regisztrálás nélkül néztem mennyit lehet egyszerre venni, de csak 12500 euro limit van! Ezt hogy kell érteni? Egyszerre csak ennyit tudok vásárolni egy vásárlásnál, de ha utána egy perccel akarok még vásárolni akkor engedi vagy sem?
    Nagyjából olyan 0.5 BTC-ét szeretnék vásárolni és később talán még egy felet!
    Még nincs online regim sehol, még nincsen semmi walletem! Milyen walletet ajánlotok ami biztonságos illetve milyen oldalt ahol lehet vásárolni biztonságosan euro alapú kártyával!?
    Ledger nano x szeretnék venni a későbbiekben de sajnos egy ideje nincs raktáron a hivatalos oldalon, erre szeretném kimenteni a befektetésemet, mert nem tudom mennyire jó dolog fenn hagyni mondjuk 0.5 BTC-t Binance-n?! Szerintetek?

    Szeretnék teljesen megismerkedni ezzel a témával, talán később kereskedni!
    Tudnátok esetleg valami jo kurzust, online sulit ajánlani krypto témakörben?
    Pl.: Mit gondoltok erről az online kurzusról [link]

    Légyszíves ne nézzetek teljesen hülyének :R , full kezdő vagyok de nagyon érdekel a téma és ahogy elnézem ez a jövő a kryptopénz!

    A válaszokat előre is köszönöm, ha privátba jön az se baj! :B

Új hozzászólás Aktív témák