Új hozzászólás Aktív témák

  • butch3r

    senior tag

    válasz V911 #16372 üzenetére

    localbitcoins.com (csak azért emelem ki, hogy ha esetleg szemezel ezzel a megoldással ne esetleg valami fake oldalra kerülj (bár a .net-re nem is ad semmit)

    ebben a percben amikor írom ezt a postot egy ember van aki banki utalással ad el btc-t 1 millió ft értékben.
    nála az árfolyam: 2.374.529 Ft / btc ez kb 7263€ / btc
    kp-ban ugyan ez (csak olyat néztem aki ad is el ennyiért btc-t) 2.071.368Ft ez 6336€

    ugyan ez bitstampen (vagy krakenen) 6265€
    erre jön még rá a sepa utalás költsége, ami bank függő 5-10€ kb (adós topicban van 1 kis lista az eddigi tapasztalatokról de nem vágom, hogy sepa-nal fix e a fee vagy összeg függő e)

    atm-nél általában valamilyen exchange +2-3%-ot vonnak le, fenti példánál maradva ez kb 6452 € lenne.

    összefoglalva ekkora összegnél, valamelyik nagyobb exchange. én biztosan onnan vennék (kivéve ha esetleg 1-2 régebbi motoros ph forumtárs bejelentkezne nálam hogy elad kp-ra, váltó max +1% körüli áron ;] (cserébe anonimitás) ez nem reklám, nem foglak megkeresni.

    a localbitcoinsos árak alapján ha bárki megtaláltja kiktől néztem az árakat, nem én vagyok, nem kívánom őket reklámozni és nem üzleteltem velük soha így még véletlenül sem ajánlás a postom!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák