Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz nonsen5e #3328 üzenetére

    fate biztos beírná, hogy kontrollerrel nem lehet rendesen FPS-ezni. Részben igaz, nem lehet profi szinten játszani vele (ellenben, ha egy profi konzolost összeeresztenének egy átlagos PC-ssel egy lövöldében, akkor az előbbi jönne ki győztesen). Egyébiránt meg le kell hasalni Battlefieldben egy csinos dombra és éles gyakorlatot tartani mesterlövésszel. Finom mozdulatokra és reflexekre egy kis Rainbow Six, fun faktor meg Overwatch, ahol az ellen Hanzo/Widowmaker mindig ügyesebb.

    Egyébiránt meg sok múlik a játékon belüli kalibrálásokon, egy R6 Siege alá más érzékenységet rakok, mint Overwatch esetén, és megint másat BF4 alá.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nonsen5e #3328 üzenetére

    Engem 30 másodpercen belül úgy felbasz idegileg az analógkaros vergődés, hogy arra tudnék rögtönözni egy 100 szavas, könnyed, ám mégis szívhez szóló káromkodást. ;]
    Inkább naponta kétszer ápolgatnám magam egy sajtreszelővel, minthogy ilyennel legyek kénytelen puffogtatni.

    PC + legalább 4KRO-s PS/2 bill + jó egér + jó pad + 800 cpi @ 500 Hz + Windows mouse accel off (MarkC fix), Win sens 6/11 + EPP off, 120 Hz kijelző (lehetőleg zerótájéki input laggal), fix 100/120/125/144/200/250 fps (attól függően, hogy melyik engine mit komál) ---> így a lövölde során nem akarok az analógstick-ből rektális implantot gyártani egy SONY tervezőmérnöknek. : D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • alevan

    őstag

    válasz nonsen5e #3328 üzenetére

    Mikor évekkel ezelőtt megvettem az X360-t, 1 hét után lett kényelmes az X360 kontroller. Utána 3 év xbox korszak, amíg meg nem halt ("viharos időszak" volt :DDD ).

    Ezután visszakényszerültem a PCre, de annyira megszoktam a kontrollert, hogy idegen volt a mouse.

    Csak felfogás kérdése. Ha úgy állsz neki, hogy szarabb lesz a kontroller a bill+egérnél, nem fogod megszokni soha.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák