Új hozzászólás Aktív témák

  • shinmegaten

    aktív tag

    válasz ldave #959 üzenetére

    Ez a szándékos imbalansz a játékidő mesterséges nyújtása. Egy kis grind még oké, de amikor a szintek szerzése teljes munkaidős állássá fejlődik... na ott általában meg szoktam húzni a határt és egy határozott nemmel félre teszem a játékot ínségesebb időkre. Többek között ez riaszt el a Disgaea részektől, pedig nagyon érdekel (annak ellenére, hogy az SRPG nem tartozik az érdeklődési körömbe) Az egyetlen hasonló játékom a NIS-től a Guided Fate Paradox. Az mondjuk adja :K

    Nehéz elhinnem az Atlusról, hogy pénzhiányban szenvedtek. Igaz, volt valami geb@sz az Atlust birtokló anyavállalattal, amiért végülis ugye átkerült a Segához. A Persona 3 és 4 hihetetlen sikert és hírnevet hozott a cégnek szvsz, ami már jócskán kijárt neki. Szeretném, ha újból felvirágozna a cég, mert igazságtalan lenne azt látni, hogy a tehetségük miként megy kárba a kézi konzolokon. Semmi bajom a handheldekkel, de vannak játékok amiket nem tudok elképzelni rajtuk és az SMT4 sajnos ilyen, főleg a godlike DDS és SMT3 után :( Egy olyan játékvilágban, amit a militarista AAA FPS-ek és a történelmileg hiper-korrekt Assassin's Creedek uralnak, az Atlus több, mint üde színfolt. Drukkolok, hogy helyreálljon a szénájuk :)

    Én csak Ashe-t irányítottam anno, az alapverzióban, mert... [insert kanos kamasz poén here] :DDD
    Egy Excaliburral (vagy Holy Sworddal?) a hátán, olyan Gambitekkel, hogy a pályákon csak végig rohantam gyakorlatilag alig akadt ellenfelem. Egyszer megpróbáltam nekiugrani a játék legultimatebb bossának, ami az Arcadiába nyíló barlangjárat egyik eldugott szegletében van valami annyi réteg HP-val, mint amilyen hosszú a HP bar baga, szorozva kettővel. És majdnem leöltem. Na ott beleuntam. Aztán jött a Zodiac és hirtelen nehezebb lett a játék, már nem csak Ashe volt a főkari, igyekeztem olyan kasztot adni a PC-knek, ami ránézésre is lerí róluk (pl Fran == Archer). Azt azt hiszem Cu Culain summonnál hagytam abba a csatornákban.

Új hozzászólás Aktív témák