Új hozzászólás Aktív témák

  • cc42

    csendes tag

    válasz penge111 #6663 üzenetére

    Én megvettem megjelenés után nem sokkal. Grafikailag attól függetlenül hogy 2D-s elég szép, részletesen kidolgozott. Zene is kifejezetten jó, de ez jrpg-k esetén szerintem elvárás is. Játékmenetetről és sztoriról még messzemenőleg nem tudok nyilatkozni lévén csak néhány órám van benne, de karakterfejlesztés eddig jónak tűnik, illetve a harcok közti időt feldobják az ötletes minijátékok. A legkiemelkedőbb szerintem a harcrendszere, de ezt szerintem mindenhol elmondják róla. Ugye itt az "overdrive" alapon megy a harc, van egy csík ami sárga semleges zónából indul, ha elég sok skill-t használsz akkor átmegy a zöld zónába ahol nagyobbat sebzel és kisebbet sérülsz, ha pedig túl sok skill-t használsz akkor átesik a pirosba ahol te sebződsz többet. Ez eléggé feldobja a harcokat, nem az van, hogy adott skilleket nyom csak az ember, kicsit kényszerítve van ezzel, hogy mindent használjon. Illetve nekem eléggé bejött az, hogy harcok után automatikusan gyógyulsz, igy ezzel se megy felesleges vesződés. Plusz (a legelejét leszámítva) később vannak benne mechák is :D

Új hozzászólás Aktív témák