Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz ldave #6509 üzenetére

    Túl sokat is. :D
    Van rá külön SSD meg Win is mert nem adok micimacinak ring0 accesst a gépemhez.

    Nem hittem volna az elején, hogy ennyire meg fog fogni. Alapvetően gacha és végtelen grind játék, de a gacha-hoz van pity rendszer, szóval X pull után garantáltan megkapod álmaid aktuális karakterét. Aztán ha valaki min-maxolni akar annak a karakter megszerzése a legkisebb grind, mert utána a felszerelés, talentek, stb... sokkal nagyobb, és az kvázi gacha-független, mert *annyira* nem lehet megvenni mastercarddal.
    Ez a minmaxolás meg kb. csak egy spéci zónánál számít csak amit havonta 2x lehet leütni, mert különben minden más nevetve megcsinálható az ingyenes karikkal is.

    A világ ilyen botw-szerű stílusú, nagyon szép.
    A harcrendszer nagyon jól meg lett csinálva a különböző elementekkel és azok kombinációival.
    A main story kinda meh (és soha véget nem érős, patchenként érkezik 1-1 küldi), sok esetben a side questek jobb történeteket mesélnek.

    Maga a világban bóklászással, a sokmillió kincsesláda, és végtelen puzzle felfedezésével el lehet ütni bőven 100+++ órát, ahhoz meg nem kell extra karakter meg $$$ meg végtelen grind.

    Megvannak persze a hibái is ahogy leírtam, de tekintve, hogy F2P játék, én összességében abszolút ajánlom.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák