Új hozzászólás Aktív témák

  • f27

    aktív tag

    válasz nahunn #16371 üzenetére

    magyarázd meg lécci, hogy milyen hatása van a profilnak bármire is
    (azon kívül, hogy ne pukkanjon el a chip)?

    Hát pont ez a lényege a profilnak :DDD

    én kb 10-15 ezernél :DDD
    Még a pályafutásom kezdeténél,mikor is csak én voltam az egyetlen Magyarországon aki maszekba cserélt csipeket,akkor még sokat lehetett cserélni,ki is fizették valamiért,igaz a meló is 150-200x több volt a mostanihoz képest.
    Manapság már inkább cégek visznek tőlem chipeket,én már kevesebbet cserélek mert kb alig van rájuk igény,kivéve cégeknek akiket nem érdekli úgyis elírja a számlát.

    A profil ekkora hőfokon rohadt sokat jelent,mivel ha megolvad az ón a mag alatt.és nem jó a hőprofilod egy az egye kifújja az oldalán az ont!
    Vagyis a te esetedben akkor lesz olvadt az ón mikor már az oldalán látod hogy kifújta és végeztünk.
    Tesommal 1 éve át teszteltük halott chipeken mikor lesz jó a forrasztás mikor nem lesz akkora feszülés hogy megolvad de nem löki ki oldalt.
    1 évi munka van mögötte,úgy hogy én bőőőőőve többet tudok itt a chipekről bárkinél!
    Ha egyszerű lenne és semmi értelme nem lenne,nem kínlódtunk volna annyit elhiheted,akkor elő veszek egy aouye vackot azt oda tolok neki 480 fokot ahogy te mondod :) :))

    Amúgy nem álltunk meg itt.

    [link]

    Fejlesztések folynak most is :)
    Ráadásul itt már alsó fűtést is tud majd vezérelni külön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák