Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #97149 üzenetére

    Néztem délelőtt, engem ugyan kicsit felhúzott mert arról volt szó, h akinek már megvan az Advanced az fullos TimeSpyt fog kapni, ehhez képest "gondoltak ránk" lett és 5euróért megvehetem.., hurrá, ennyi volt a tavalyi nyári leárazáson a komplett Advanced verzió, 5 különböző beépített fullos benchel, mint most a TimeSpy.

    Kvázi ugyan azt a Demoval megtoldott TimeSpyt tudom futtatni, mint az akinél a tök ingyenes 2013 van fent, nem pedig a megvásárolt.., ami oké hogy én 5euróért vettem egy éve de az emberek többsége 25 fölött.., namost ez miezmár. :U

    Szal ez ilyen "áhhákösziheló meg a balherém kontra heves nyelvcsapások" esete.., még alszom rá hogy megvegyem-e.., kb annyit nyernék vele hogy tudom Demo nélkül futtatni, illetve kirakhatom ablakba és tudok neki prioritást állítani.

    Más..

    Srácok, dafuq?
    Nálatok valaki rajzszöget ragasztott a screenshot gombra?! :DDD :(((
    Gondoltam juhú megint egy benchmark etap és topic tapétázás, erre prüttyögtök vazzeg, mint Kálmánka a tűzoltóaltóval.., nyeeeee.

    fincsibe szépített időközben és mentette a helyzetet.. :))

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák