Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz MiklosSaS #87460 üzenetére

    Azt én sem szeretem.

    Abban viszont absz. nem értek egyet, hogy bármiben is minőségibb lapok lennének X99-re és hogy még olcsóbb is mint Skylake, mert ez nem igaz. Mindenki tudja az okát, akinek volt/van s2011-es konfigja.
    Ezért se fogok nagyon nagy válaszokba belemenni a topikba.

    u.i.: egyikőtök sem használ 12 szálat, pláne nem 16-ot. 3 kártyája szintén nem lesz, esetleg westlake-nek, de ő meg alapjáraton számoltat xeon-al. Ott volt egyedül valós értelme az X99-nek. De szerintemneki is 5-6-ik lapja lesz...itt térnék vissza a középső traktus utolsó mondatára.

    Lilike: jó a 650, pláne fehérben csecse :D Nincs gond vele, pedig több üzletben is láttam, ahol nem kímélik a betérő "emberek".

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #87460 üzenetére

    Akkor még egyszer mert látom a szelektív memória és/vagy szelektív olvasás áldozata lett:

    Most Te hoztad szóba az egy szálat nem én. Pont.

    Ettől még lehetne jogos is a kérdésed, erre pedig annyi a válaszom, hogy szépen visszalapozol a topicban október/novemberig és elkezded olvasni onnantól amikor egy szálas teszteket kértem tőled még 6700K-val brummogtál. Ezt még megfűszerezed magadnak azzal a cirka 60-100db postal, ahol leírtam és fejtegettem hogy nekem az Arma3 okán lett csak aktuális az Intel/6600K/Skylake/egy szálas erő és azért csak most, mert a Skylakel történt olyan előrelépés ezen a téren, amiért már hajlandó vagyok pénzt áldozni.

    Egyébként ezt már telefonon/Skypeon is elmondtam legalább ötszázszor, még a config váltás előtt is. ;)

    Nehogy véletlen még egyszer félreértésbe keveredj magaddal, biztos ami tuti ismét:

    Most Te hoztad szóba az egy szálat nem én. Pont.

    Ettől persze még megkérdezheted a mai kapcsán nekem miért lett "hirtelen" fontos az egy szálas erő, ignorálva ismét mindent amit leírtam, csak kb olyan érzetet kelt, amikor Bubu az orángután banánnal a kezében azon filózik/nem érti, vajon miért nem a banánok eszik a majmokat.. :DDD

    Szóval pihizzél kicsit mert este nem lesz erőd Skypeolni benchelni.. ;]

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák