Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mackosajt

    addikt

    válasz norbert1998 #63372 üzenetére

    A legnagyobb baj, hogy MÍG a Gyiiiiiiknél mindegyiknél ott virít a GHz, addig FX esetében semmi...

    Mihez mérten jöttek az értékek?
    Kukihoz? Érted?

    Illetve mondjuk egy nondefaultgyííííntellesséváltlaci alapon pörgős procijához?
    Azé nem mindegy. ;)
    A mihez tartás/viszonyításhoz nem ártana bele tenni. ;)

    Sasssss: CPU-Z benchben még nekem is legyőzi a 8120 a 8150-et.
    Ez a farokméregetős bencselgetés már bocsánat, de egyre inkább kezd az idiótizmus felé menni.
    Egyre több bencs van, aminek semmi értelme. Szerintem.

    Használni is használja az ember, vagy csak kiverni rá? Érted.

    Lehet vesz egy péniszpumpát, meg egy szilikonos, vastagszájú babát/csajt, de ha az egész csak 5 másodpercig tart ki egymásban, akkor minek?

    [ Szerkesztve ]

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

  • Habugi

    addikt

    válasz norbert1998 #63372 üzenetére

    Áldoztam rád 20percet az életemből.., csak mert "fincsibe a PH-ról a benchmark öröm vele bármikor..." :)

    Igazán kár hogy az e-peen topicban elfelejtettél említést tenni a 8"magos" FX-ek használatára alkalmatlan lapodról. :(((

    Szóval ha alaplapja is van az embernek akkor így alakul a történet, azonos órajeleken mint ahol magad is teszteltél, 4.8 kivételével:

    CB R11.5

    4Ghz (ez nálad 4.09 lett.. :( )

    4.5Ghz

    4.7Ghz

    5Ghz (24/7, csak mert az R15-el ellentétben ebben nem volt lementve..)

    CB R15

    4Ghz

    4.5Ghz

    4.7Ghz

    LuxMark - 4Ghz

    LuxBall

    Hotel

    Neumann

    A LuxMarkos 4Ghz-es eredményeket figyelembe véve nem igazán láttam már értelmét feljebb is megnézni. :N

    nemhajcsakiTibi féle CPU-Z marhaságnak szintén..

    R.I.P. a kis 8320asodnak, olyannak add el aki alaplapot tesz alá és húzni/használni is fogja tudni! :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák