Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz stratova #62455 üzenetére

    4 éve nem TV-zek és erre nagyon büszke vagyok!
    Mióta van saját stílusom (Brutálmetál: Fekete Converse, Valami trash vagy black, vagy classik /rock metálos póló, farmer ;] ) Azóta nem tud senki befolyásolni. Osztálytársaim fele divatmajom, elég hülyén néznek ránk az utcán ha megyünk valamerre mert csak én lógok ki a sorukból, de ez nem befolyásol semmit. Ami még eszembe jutott az a státusz szimbólum. Nagyobb cici mert megtehetem, aranyozott mindenszar mert "én jibb vagyok mindenkinél" Ezzel próbálnak felvágni, mert máshoz kevesek. Én ha csilliárdos lennék akkor sem váltanám le a behemoth pólómat 3K USD os öltönyre :D

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

  • Habugi

    addikt

    válasz stratova #62455 üzenetére

    Passzolom, fincsibe hozta szóba és kényszert éreztem hogy reagáljak/csatlakozzam a véleményéhez.

    Kicsit nyersre sikerült btw.., vannak ilyen dolgaim nah de nem állok neki bemutatni magam mert nyilván nem mondok ezzel újat.

    Kellékek.., passz ez is, azért szerintem időben jóval messzebb visszanyúlnak mint a lufi mellek.

    (#62454) iszilard:

    A köldök az még úgy-ahogy, csak számomra zavaró mert én speciel imádok azon a tájon "bohóckodni", szerintem simán a női erogén zóna része, részletekbe nem belemenve..

    Orr, ajak, szemöldök az abszolúte taszít de nem vagyunk egyformák, izlések és pofonok, a nyelv meg aztán a csúcs, smároljon T1000-essel akinek két anyja van.. :U

    Amúgy vélt/valós a befolyásoló csatornák kapcsán említett eszmefuttatásaitokhoz +1 csak ennyire azért mégsem akartam idezúdítani az agyfaszom, ezt foglaltam össze úgy mint a "környezet/ük".

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák