Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Shokkolo #3324 üzenetére

    Nem meg nem ert el. Varom mert sok a munka, meg ossze is szeretnem mar rakni.

    Olyan jo ejszakas sztoriaim voltak, mindig is szerettem az ejszakai muszakot. Senki nincs bent a fejesek kozott, nincs baxogatas, 1-2 ora alvas, kicsi programmozas, kicsi szereles, kicsi udvarlas .... mindig jol eltelt az ido.

    Elmondok egy jo kis sztorit. Csak egy muszakban dolgoztam annak idejen, voltak valami mocsok ocska gepek amiket mindig be kelett fujni valami xaral hogy rendesen mukodjenek. Kb 3-4 liter volt a amit elhasznaltunk 1 het alatt. Egyszer csak hirtelen megnott a fogyasztas, mar nem volt eleg 4 liter, kellett az 5-6 aztan 7 is, szoval dulpaja.
    Azon tortem a fejem hogy miert van ez igy ?> A szer qrva draga, egyik heten pocsekul esett az eso minden nap, sar, pocsolya mocsok novemberi idojaras. Amit kicsit furcsaltam, az az volt hogy minden ejszakasnak nyonyoru csillogo volt az autoja. Na akkor leesett a dolog, persze azzal tisztitottak az autot.
    Befujattam a masodik muszakkal a gepeket, aztan minden uveget osszeszedtem, es megkevertem 30-40 %-ban azzal a szerrel es 60-70 %-ban valami ragasztoval (hidegen is ragadt, olyan volt mint a takony amikor elkezdett szaradni) . Kiadtam az utasitast hogy ejszaka nem kell befujni a gepeket mivel mar rendben vannak (gondolom volt orom, tobb maradt a tisztitasra), kiraktam az uvegeket, visszacsavaroztam szep gondosan a porlaszto fejet (ugyis mindegy volt mert azokat a fejeket regen el kelett volna dobni). Szoval minden OK.
    Szolok az aszisztensemnek hogy reggel 3.30-ra jovunk dolgozni mert komoly atallas lesz a gepeken, es sok a munka de ne szoljon senkinek. Persz nem is volt hogy szoljon mert meg zold fulu volt, meg nem is volt hogyan.
    Izgatottan folkeltem reggel, elmentem a kollegaert (5 percre lakott tolem), a kocsit 1 utcaval tavolabb hagytam, szepen odaosontunk a gyar bejaratahoz, folkapcsoltam nagy csendben a reflektorokat (amiket az ejjeli rakodashoz szoktunk hasznalni), es laaaaammm, az alkalmazottak fele kint volt es megprobalta lepucolni a taknyot (ragasztot) a kocsirol. Sohasem felejtem el az arcukon a remultseget ...... majdnem belehaltam a rohogesben. Egy hetig mindenki rohogott rajtuk.
    Persze utana meg sorakozo az irodamban. Rendes voltam, nem baxtam meg oket pedig megerdemeltek volna, csereben 1 evig hetente tisztara mosattam veluk az en meg a ceg verdait.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák