Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz ViZion #27515 üzenetére

    :B
    nem bírtma kihagyni :DDD

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz ViZion #27515 üzenetére

    ajajjj, van ilyen lista?
    és ezen a nevek milyen sorrendben születnek?
    elhalálozási sorrendben? :C
    de jó tudni hogy ilyened is van, mert nem vagyok benne biztos hogy érdemes oda felkerülni...
    vagy nehogy úgy legyen mint a Pistike viccben...
    "... inkább te írjál fel mint az Apukám!
    Mert mi Apukád? - kérdezi a rendőr
    Sírköves."

    :C

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

  • mackosajt

    addikt

    válasz ViZion #27515 üzenetére

    Ha egyszer felkerülnék oda, én is nyuszika akarok lenni:

    Sétál a farkas az erdőben, egyszer csak találkozik a medvével, aki épp elmélyülten tanulmányoz egy hosszú listát.
    – Szervusz, medve! Mi az ott a kezedben? – kérdezi a farkas.
    – Szervusz, farkas! Ez egy halállista: azok az állatok vannak rajta, akiket meg akarok enni.
    A farkas nagyon megijed, és aggódva kérdi:
    – És mondd, medve... Én is rajt vagyok...?
    – Így fejből nem tudom, mindjárt nézem – feleli a medve, és elkezdi bogarászni a listát: – Farkas... farkas... farkas! Igen, rajta vagy.
    – És mondd, medve –, próbálkozik hízelgő hangon a farkas – nem lehetne, hogy mielőtt végeznél velem, elbúcsúzzam a családomtól?
    – Dehogynem – válaszolja a medve. A farkas pedig pánikszerűen elmenekül, elhagyja az erdőt, és hét erdővel arrébb telepszik le, ott is remegve a félelemtől. Eközben a róka is találkozik a medvével.
    – Szervusz, medve! Mi az ott a kezedben? – kérdezi a róka.
    – Szervusz, róka! Ez egy halállista: azok az állatok vannak rajta, akiket meg akarok enni.
    A róka is megijed, és kérdezi:
    – És mondd, medve... Én is rajt vagyok...?
    – Így fejből nem tudom, mindjárt nézem – feleli a medve. – Róka... róka... róka! Igen, rajta vagy.
    – És mondd, medve –, kezdi a róka – nem lehetne, hogy mielőtt végeznél velem, elbúcsúzzam a családomtól?
    – Dehogynem – válaszolja a medve. A róka is eszét vesztve iszkol az erdőből, mígnem futás közben összeesik és kimúlik. Ezalatt Nyuszika is összeakad a medvével:
    – Szervusz, medve! Mi az ott a kezedben?
    – Szervusz, Nyuszika! Ez egy halállista: azok az állatok vannak rajta, akiket meg akarok enni.
    Nyuszika aggódva kérdi:
    – És mondd, medve... Én is rajta vagyok...?
    – Így fejből nem tudom, mindjárt nézem... Nyuszika... Nyuszika... Nyuszika! Igen, rajta vagy.
    – És mondd, medve –, kérdezi Nyuszika – nem lehetne, hogy kihúzz arról a listáról?
    – Dehogynem – feleli a medve, és kihúzza.

    http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Új hozzászólás Aktív témák