Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #1778 üzenetére

    Néztem anno én is ilyen-olyan melós oldalakat, egyszerűbb Photoshop melókra vadásztam. Ott is ez volt, ahogy mások epésen megjegyezték, ha lemész 1 $-ra, akkor az indiai megcsinálja ingyen... Amúgy a többségük kamu játékos, valakinek dolgoznak, aki szedi össze a melót nekik. Ahogy WoW-ban a farmer kínaiak, freelance oldalakon a mittomén 20$/hét pénzért melózó indiaiak visznek mindent. :D
    Ne bánkódj, maszek melókat jobb személyes kontakt alapján intézni szvsz. Bár jelenleg kicsit én is feladtam, köcsögök az emberek sajnos.

    Ez azt is jelenti, h nincs ócó VGA-d eladó ;] :D :O

    xatos3: németben dolgoztam, pultosként. Haver az ablaknál volt, azt már megszoktuk, h kint is ugyan úgy öltöznek a cigányok, mint itthon. Egyszercsak röhögve/sírva fordul hozzám: menjek az ablakhoz kiszolgálni. Cigók voltak, szokásos ruha, 2 mázsás öreglány (ami azt jelenti, h 25-55 év között bárhol lehetett, nem lehet tudni náluk) és kérte a fagyit:
    - hábezi kókosz (ejj, leírva nem megy át, az az igazi Győzikés akcentus...)
    majdnem én is elröhögtem magam... :D

    Másik, német helyi "humorista" odaáll a fagyispulthoz:
    - kérem, van eladó fagyi? (faarcal...)
    Erre én, mivel értem a tréfát, szintén faarcal, kicsit megdöbbent tekintettel:
    - fogalmam sincs, megkérdezem a tulajt...
    ...és elsétáltam, be a főnökhöz. Elmondtam mi van, persze kirohant, de végül mind jót röhögtünk rajta. Amúgy a góré nagy zsonglőr volt, gyerekeknek sokat bohóckodott fagyival (dobálás-forgatás, ilyesmik)

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák