Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz jokeph #146842 üzenetére

    Integrációt szinte az összes ipari programba. Plusz 7200 dpi, BT/dongle/vezetekes mód, heti 5nap/8ora munkával 3 hónapos akksiido, kb gombnyomásra már egy teljesen másik eszközt használsz vele, majd megint megnyomod és újra az előző eszközön vagy. Plusz ez csak a belépő eszköz a teljes 3DConnexion felhozatalbol, amik mind mennek együtt bt-n, vagy dongle-n. Arról nem is beszélve, hogy a mai napig nem találtam ilyen simán csúszó egeret, pedig kerestem, mikor elkezdett rosszalkodni.

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz jokeph #146842 üzenetére

    Volt itt nemrég PH-n teszt róla, talán pont a vezeték nélküli variánsról.

    Az első és talán legfontosabb tulajdonsága, hogy nem kapsz ínhüvelygyulladást a görgő nyomogatása során (a legtöbb CAD programban ezt kell nyomva tartani a a forgatáshoz, vagy Creo-ban ez az "oké" gomb), mert ezen az egéren van egy dedikált "görgő gomb".

    A többi hasznos tulajdonsága:
    - Bluetooth kapcsolat. Tudtommal ez a 30k+ kategória sima egér esetén, ami nem valami random RF cucc, aminél ha elhagyod a vevőt akkor mehet a kukába
    - Minden gomb programozható. Van kettő oldalt, valamint a legtutibb cucc egy dedikált gyorsgomb, akár 12 egyedi paranccsal. Ez a 3 gomb funkciója az aktív ablaktól függően változik, tehát más lehet Media Player, Paint, számológép, Word, Outlook esetén. A népszerűbb programokhoz vannak beépített parancsok (pl Outlook/új levél, Creo (CAD) sketch vagy sweep feature). Makrózni is lehet.
    - 2 hónapos üzemidő vezeték nélkül (nálam ennyit bírt). Beépített, nem cserélhető akku, és ennek ellenére könnyű az egér, ami egész napos egerészésnél fontos szempont.
    - Több programozható profil
    - A funkciók megtanulásához videós oktató anyag (már akinek ez kell)

    Kb ennyi. A business cuccok között nem drága. (egy jobb Jabra füles 200+€)

    Én 2 és fél éve használom, és nem állnék vissza normál egérre munkában. Otthon nekem is egy 4 éves Strix Claw van (20k volt anno), mert a kis kezemnek ez egy nagy és kényelmes egér.

    (#146844) norbert1998
    God dammit, most gépeltem 10 percet feleslegesen. :DDD

    Az ajándékot adó cég sem tud segíteni?
    Ha nem, én a helyedben telefonom zargatnám őket. Kicsit jobban nyomulsz, meg fog oldódni a probléma, csak elégszer kell kérni, hogy 'most kapcsoljanak olyanhoz aki meg is tudja oldani a problémát' .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák