Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz MiklosSaS #138232 üzenetére

    Node Don, tudom én ettem kevés tréfarépát. De amikor nálad a fő vas Intel+NV és van egy AMD média PC-nek, miért kell leszolni azt, aki egy rendszertől várja el, hogy minden igényének megfeleljen? Azaz ha adott egy program, amit kedvel és nincs helyette más (legyen ez most Arma) akkor, most szerinted mi a megoldás, nem játszik vele mert a szivének kedves AMD vason nem hasit annyira az optimalizálatlansága okán, vagy körülnéz, hogy van amivel konkrétan a prioritást élevező program jobban megy, még ha összteljesitményben vagy ár/teljesítményben jobb Ryzen?
    Kérdem én ezt a kis 7850K-val ami mindkettőhöz képest csattogós falepke s ami helyett egy 4/8 3000-es APU untig elég lenne, már ha egyáltalán szükségem volna váltásra (nincs).

    [ Szerkesztve ]

  • HSM

    félisten

    válasz MiklosSaS #138232 üzenetére

    "behivott @HSM supportnak"
    Bármilyen meglepő legyen is ez számodra, de Habugi magától is képes olvasni a fórumot, és önálló akaratából képes megosztani a véleményét is... :Y

    "Tõled csak @HSM rosszabb, te legalább tapasztalatból beszélsz...õ meg másokéból."
    Azt hittem, a tegnapi szintnél már nincs lejjebb, de "örömmel" látom, hogy ismét képes voltál túlteljesíteni saját magad, szép munka. :K

    Halkan jegyzem meg, nem szorulok rá mások tapasztalatára, különösen nem a tiédre és a haverjaidéra. :N Hasznos és megalapozott lehet az olyan ' tapasztalat ' aminek alapján havonta változik gyökeresen az álláspontod. :C

    Amiket leírtam, kizárólag a saját véleményem a saját 10+ éves IT tapasztalataim alapján illetve a TECHNIKAI TÉNYEK.

    [ Szerkesztve ]

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #138232 üzenetére

    Belogoltam szép letisztult állapotban, frissen s üdén erre látom hogy party van ám a részvevők száma, egyes álláspontokhoz tartozó létszám nincs egyensúlyban. :N

    Kis hergelés, kis trollkodás, volt minden, ilyesmit nem hagyok ki.

    Frankó lett a felsorolás, azt kihagytad h 2évesen pedig a gatyámba sz@rtam ahogyan te is, nem mellesleg még mindig élénken élnek a hajnali 2órás telefonok emlékei, amikor próbáltuk kitalálni miért kotlik a GPU usaged 90% környékén, nézegettük a YT-os OSD videókat stb.. ;]

    (#138234) Gyuri27:

    Ááá copfos hagyjad a témát, annyira jól indult aztán milyen vége lett, azt hittem hogy, persze kiderült dehogy.. :(

    Odamentem kékbe ződbe' páváskodni, hanyat nem esett de a szükséges minimumhoz elég volt, szó-szót követett, mondtam neki hogy oké a felszín mutat egy bizonyos képet de belül, legbelül MINDEN piros.

    Értette, szerette, bejött neki, többet akart. Kérdeztem mennyi, azt mondta tizennyóc', elhittem, huszat is elhittem volna, hinni akartam és szemre megvótt'.., aláfutottam, hujjj de hogy, legszívesebben még ugrottam is volna csak na, valakinek úrnak is kell lenni. Aztán kiderült hogy.., dehogy.. :DDD

    Örsön amúgy elnézőek voltak, ők se hülyék ám, tudták mibe viszi az embereket az egyszhál, az-az egyszem szépszál, még olcsón megúsztam bár a taxi hazafele' feláras volt. :(((

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák