Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz MiklosSaS #136295 üzenetére

    Ezt nem tudom hova rakni. A hyundai is potenciális következőautó, és még az is, nem ugrom fejest az első autóba ami tetszik. Van egypár ami bejön, annak a listának pont a felét próbáltam és tapiztam tegnap, ültem Alfa GT-ben is. Az sem jött be, már belülről sem (vagyis nem annyira hogy a 147-es árának dupláját rá aldozzam, de ez egy mk3 coupe volt és jó eséllyel szét kergetett darab. Az a baj, hogy a legközelebbi másik, ami mk2-es és már sokkal jobban tetszik, bő 200 km túra. Addig meg a bravot nem adom el, amíg nem tudom, hogy mit veszek.

    Vissza kanyarodva, az a coupe nem ment. Benzinesem van, ráadásul egy kimondottan pörgetés igényes darab, tudom, milyen karakterisztikája kell legyen nagyjából egy ilyen motornak, de az a kocsi nem ment. Való igaz, nem pörgettem tiltasig, de azért ha jobban a sorokba olvasol, akkor1800 és 4500 között ha nincs különbség, az már elég tré.
    De mint mondtam, még próbálok majd mindenképpen mindegyik kocsiból párat, mert nem létszükséglet a bravot lecserélni, csak szeretném.

Új hozzászólás Aktív témák