Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valkűr

    őstag

    válasz laca000 #13254 üzenetére

    JA tényleg éppen 20 ezer ft a különbség a 2 proci közt....Van akinek az hatalmas pénz. és a normálisabb alaplap is drágább. 30 ezer pluszba lenne az ember, ez ma egy fullos léghűtés ára. Nem annyira elhanyagolandó. De ugye ez az a pont amit el kell döntenie az embernek, mire kell és megéri e a többletet... :)

    iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

  • Yeffy

    veterán

    válasz laca000 #13254 üzenetére

    nm. :)
    de, ezt mondom. teljesen egyt értek a gondolatmeneteddel, mint ahogy általában egyet szoktam. sok mindenben hasonlóan gondolkodunk.
    nincs ezzel semmi baj, h ti ebbe ölitek a pénzeteket. titeket ez érdekel. ez a hobbitok. ezt szeretitek csinálni, élvezitek, elégedettséggel tölt el, stb... semmi baj nincs ezzel.

    ha úgy lenne pénzem, ahogy nincs, nekem is egy menet közben is állítható Air-ride-os, M csomagos E46 330Ci-m lenne (nagyobb minek, ebben is meg tudom ölni magam, de nyilván örök szerelem mondjuk az M3 uccsó 2 genje), beleb.szva olyan minőségi, és nem csak hangos hangcucc, h csodájára járnának, direktszűrővel, dörgővel, karbonbetétkkel, matt fóliával, 19-es BBS vagy O.Z papuccsal, minden földi jóval, amit én megálmodtam magammal. biztos, h állandóan azt b.zerálnám. mellette mondjuk azért a gépem sem lenne rossz, mint pár hete írtam :)

    szóval ezzel nincs gond. ilyenek vagyunk. ez szerintem átlagos férfitulajdonság.
    én elképedek, pl ti mi pénzeket költötök erre - szívetek joga, ti pénzetek. más meg mondjuk szarik az autóra, elég neki egy tök alap 1,6-os Astra, vagy bármi. ez ilyen, különbözőek vagyunk.

    a magyarázásként mögé rakott, kamu ideológiákat nem szeretem, amikor megmagyaráznak mindent - ahogy említetted te is - na azt nem szeretem.

    mit gyártotok, ha szabad kérdeznem?
    igen, ez annyira tipikus - bírom, mikor valami balkánról (bár ez se különb) szalajtanak valami vadbarmot vezérnek, akinek ráadásul köze nincs az adott területhez, de még távolról sem... nem normálisak -.-"

    nem értek a gyí7ekhez, ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni

    Mikloss: szerintem itt kulturált vita folyik, ami ezen formájában elfér itt. legalább én is tanulhatok belőle, aki nem követi ezeket.
    amúgy meg felcsaptál modinak? ;]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák