Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #104545 üzenetére

    Szia.

    Viszont el sem tudjhátok képzelni milyen boldog vagyok ,hogy olyan szépen fut így is akár 4k-ban is a WOW,hogy Te jó isten. Nem hiszitek el milyen boldog vagyok!!

    Hiába remeg nállad minden .. 8) User error -- attól méág ugyan azt állítottam be Mint amit modnta már alapból ,de ha egysze rnem emgy akkro nem megy. Pedig mostmár minden új alkatrész a Memóriákoin kívül. Este megnézem ami ott van ...--

    hja és USER error- a 2 Piros ami 1:1-ben ugyan az a Memória ott sem megy!!!! szóval ott nem tudom mi lehet user error, hog ybeleteszel 1-3-ba 2 ugyan olyan kit-ben lévő memóriát beállítod a timingjait meg a gyári voltot és ugyan az a hiba jön elő. hadware error már nem is lehet csak user 8)

    Ha a Windows 10-re gondolsz akkor poén,hogy ugyan ez a Windows van a laptopon és ott felrakta az NV driver-t szóval megint csak nem user hiba a winfos bug! 8)

    Soha nem volt bajom géppel egyszer kipróbáltam ezt avízet ami eresztett nem user erroból és azóta megy a szarság... előtte soha nem jártam meg ezt az utat minden gépem megy a mai napig ami eddig volt. ezt a levegőset is 1:1-be elsőre összeraktam csak nem tunningoltam ez miatt.

    Amúgy hablaty tegnap mikor össze szereltem a 4,5 1,4V-n ment vele csak a memória szarságok miatt szórakozott. Mert ott is 4,5 1,4V aztán mikor ráraktam 9-10-9-27-re 1,5 -re 1db 4gb-os memóriával akkor volt cska prob.

    jakusj: Zöld ufo: örülök hogy egyenesben a géped! Köszönöm a kedves gondolatod!

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák