Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razuel

    aktív tag

    válasz fantom922 #16040 üzenetére

    Sehol se volt szó Scyte Fiendsről. Ott tartottunk, hogy az ellenség dancerrel lövi a wellemet. Te erre azt mondtad, hogy mauler és oink. Ha most oinkolok és elkezdem verni a dancert, ő lehoz egy enforcert amin nincs cc és szétszedi a mauleremet. Így buktam 100+ energyt, ő meg ugyan úgy kiszedi a wellem. Na én erre azt mondtam, hogy inkább egy parasite swarmmal megyek a dancer ellen. Mivel az légi S egység és M sebzése van tökéletes a dancer ellen. Erre ő a következőket teheti: Vagy gladiatrixal próbálja leszedni a swarmot, ezzel a baj, hogy nincs bonusa ellenem és biztos, hogy tudok olyan helyre repülni ahol a gladi nem éri el a swarmot. Vagy jöhet drake-el, amit simán átveszel és meg van oldva a dancer ellen is a dolog (drake megeszi a dancert). Ezeken kívül lőhet eruptiont, amit heallel könnyen ki lehet védeni, vagy ha duplán lőné akkor meg már energyt vesztett. Most hirtelen ez a 3 jutott eszembe, amivel a fire le tudná szedni a swarmot.

    De ahogy fentebb is mondtam, a nature egyik legnagyobb ellensége, a pure fire. Nehéz ellene játszani. Amit te mondassz, hogy DO-val megölöd a dancert az igaz, de utánna mit csinálsz a drakkel ami fentről lő és te nem tudod támadni? Ez ilyen megnyerted a csatát, de a háborút nem, effektus.

  • Gyuri27

    félisten

    válasz fantom922 #16040 üzenetére

    Bármelyiket választod, well hátrányba kerülsz. Ez tuti. A do talán annyiból szerencsés, hogy meg tudod menteni. A parasitét szét fogja szedni arcfiendtől felfelé minden fire játékos.
    Amúgy meg ha dombról/völgyből kapod a dancert kb mindegy mit hivsz le.
    A wr hurrikánnal counterelhető és a frost nem gyilkolja egykönnyen a swarmot.
    Stone esetén 50-50 hogy jól jössz ki belőle.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák