Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razuel

    aktív tag

    válasz Murder3 #16032 üzenetére

    Ha nem 1v1-ezel, akkor mit csinálsz ebben a játékban?
    Ugye bár a PvE részét hamar meg lehet unni, különösebb tudás nem kell hozzá, hogy taktikát nézz a neten és vigigjátszd a legnehezebb expert mappokat is. RPvE szintén nagyon unalmas egy idő után, bár itt már a diff 10-el el lehet szórakozni. Van Tome PvP amit nem hiszem, hogy olyan sokan használnának. Ezeken kívül van még az 1v1 és a 2v2 Ranked. A 2v2 biztos nagyon szórakoztató, de nagyban függ a partnereden, így nem tud tiszta képet adni róllad. Ami képet ad a tudásodról az az 1v1 Ranked, és hidd el, számít a helyezésed. Játszottam már freemkával és obesity (így hívjáj?) -vel úgy megbasztak, hogy csak úgy néztem, nem véletlen top5-be vannak. Ők is ugyan úgy u3-ig tudnak upgradelni és ugyan úgy 20 lapjuk van, mégis sokkal jobbak. Szóval kérdem én, hogy ha 1v1-et nem szoktál játszani akkor mit csinálsz a battleforgeban? Csak egyszer próbálnál meg Grandmaster fölé jutni, akkor talán rájönnél arra, hogy mennyire nem úgyvannak a dolgok, mit ahogy azt mondod.

    Egyébként egy full hp-s egységre is szoktak eruptot nyomni. Kevés nature játékos van nagyobb szinteken, és a többi színnel játszók nem tudják, hogy mit csináljanak ellene. Volt már olyanom is, hogy 3 dryaddal rusholtam, ő rányomott 2 eruptot, és csodálkozott, hogy nem haltak meg.. De, szerinted te, aki csak shadowwal játszik, jobban tudja a nature taktikákat mint én? Na ne viccelj.

    Bocs ha kicsit értelmetlen, korán van még.

Új hozzászólás Aktív témák