Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fantom922

    aktív tag

    válasz OnSeT #15034 üzenetére

    Kezdenek elfajulni a dolgok :D Skacok ne pöröljetek :) ez csak játék, valaki veszít valaki nyer ez van...

    Köszi a gratulációt! Az utóbbi időben linekiller deckjével mentem sokat, nagyon erős. De az összes meccsem sokféléből jött össze.

    Valahogy így:
    mostanában pure sadó (nagyon sok) sadó / fos (közepes), lost (nagyon sok) fos (kevés)
    korábban (nerfek előtt, közben) pure sadó (nagyon sok) nature / fos (kevés) nature (kevés)

    A személyes kedvenc a pure sadó, még annak idején azzal kezdtem. Sajnos manapság pure sadóval ilyen eredményt nem nagyon lehet elérni a vegyes deckekkel szemben. Se épület védelem se heal. Se megállító spellek. Az meg hogy a lost milyen erős bla-bla az nem egésszen csak a lost deckre igaz. Ugyanúgy erős a stonekin pvp (ződ rangú is van ilyen küzdöttem vele) ugyanúgy nagyon erős a sadó / nature (pyro heal, oink, roots) és erős a fire / frost. Amelyik pure és tartja magát, továbbra is nagyon erős az a fire és a fos. Én ezt tapasztaltam...

    „Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Új hozzászólás Aktív témák