Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz ChromeX #410 üzenetére

    Igen, azt írta egy dev valahol, hogy a level 1 upgrade-ek mind a standard pályákon lesznek, a level 2-ek az adv-on, és az experten meg csak level 3-ak (spt, ugyanaz a map fogja dobni mindhármat), ezzel nincs is gond. Csak ugye most már 320 kártya van (66%-al több) ugyanannyi pályára, ezért még többet kell farmolni az elcseszett random rendszer miatt, ami a devek szerint nagyon jó.
    Volt aki írta a fórumon, hogy több mint 150 alkalommal tolta már a Mo expertet, és még mindig nem dobta neki azt a nyomorult upgrade-et, amit szeretne. És egyre többen írnak hasonlókat, mert ezzel csak elveszik a játékosok kedvét a játéktól, de a devek nem kapcsolnak sajna.

    Jah, lesz egy új pálya is egyébként, de valszeg csak később (ezt ma hintette el egy dev). viszont egy új pályával nem leszünk kisegítve.

    Tegnap pont az enligh-al nyert valaki ellenem PvP-ben, elég láma dolog volt szerintem. De a többi 2 meccset megnyertem. Azon röhögtem, hogy az uccsó meccsen elég könnyen lenyomtam az ellenfelem, és csak akkor szedte elő a mountyjait, amikor már beszorítottam 2 orbra, nekem meg már épült a negyedik. Na itt nem értettem, hogy miért nem használta azokat korábban (volt már 2 orbja is, csak leromboltam).

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák