Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz daveoff #10514 üzenetére

    Érdekes, amiket írsz... Ugyanis én pont nemrég váltottam BF3-ról BF4-re, és kb. ugyanezeket a változásokat tapasztalom, amit te is kifogásolsz a BF4 -> BF1 váltásnál... :Y:D:F
    Én már ott is úgy érzem, hogy több a sniper, mint kellene, gyorsabb a játékmenet, a fegyverek szórása sem tetszik (bár nálam pont ellenkezőleg, a fegyverek nemszórása, pl. AEK), a "visszakéselés" meg egyenesen vicc kategória. Ugye ahhoz sem kell sok skill... Aztán ott van az active protection, szétszórt M2 SLAM-ek, a sok lock-on fegyver, mobile artillery...

    BF1-ből eddig csak a bétával játszottam, és azt el kell ismernem, hogy ott tényleg még több (volt) a csipa. :DDD De itt legalább néha jött a homokvihar, ami kicsit megnehezítette a dolgukat. :D Na persze a BF1-et sem látom tökéletesnek... A bayonet charge szerintem még nagyobb vicc, mint a BF4-es "counter knife". Nem egyszer volt, hogy az ellen előbb észrevett, elkezdett lőni, én meg csak nekifutottam, és annyi volt neki. Komolyan az én pofám égett... :/ Szintén, amikor épp kezdett kialakulni egy "1v1-es infantry csata", egy kicsit mindketten fedezékbe húzódtunk (egy betonfal választott el minket), aztán az ellen figyelte az egyetlen rést, amin (normális esetben) átmehettem volna a fal túloldalára, én meg egy gombnyomással átugrottam a 2 méteres falat, és hátba lőttem. Persze egy fél méteres akadályt csak sokadszorra lehet leküzdeni...

    Viszont a grafikában legalább tényleg történt érdemi változás, a nyitott üléses repülők nekem nagyon bejöttek, nem azt hallod folyamatosan, hogy bípbípbípbípbíp, és van ló is. :))
    Szóval a lényeg, tulajdonképpen meg tudom érteni, hogy vannak kifogásaid a játékkal kapcsolatban, csak azt nem, hogy mindez pont a BF4 után. Legalábbis ilyen vagy ehhez hasonló problémák ott is megvannak. Szerintem. :R
    OFF: Lehet, hogy ahogy a BF4-et, úgy majd a BF1-et is megszokod minden hibájával együtt, és még sok jót játszol vele. :R

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák