Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz martin0297 #30859 üzenetére

    Pedig gyenge... bár szerintem főleg órajelben, de a 4 mag is. :)
    Legalábbis a multihoz... bár én tényleg kíváncsi lennék azért a beállításaidra is.

    Én pl úgy játszom amúgy még 980-al is, hogy minden medium és az AA/HBAO (alsó kettő opció asszem) meg off.
    Motion Blur, film grain, chromatic off... FOV 90 mindkettő... 1200p monitor 60Hz vsync off (de mondjuk rá FullHD) és így azért bőven 100+ fps megvan mindenhol még a legszarabb szituban is.
    De inkább ilyen 120-160 között ingázik.

    Igaz egy 4.2-en járó i7-el. :)

    Multkor még két virtuális gép és a YT zene is ment a háttérben, meg másoltam két hdd között és azis belefért...

    Amúgy nekem nagyon az rajzolódik ki hogy azok szívnak főleg akiknek Pascal GPU van, szerintem ott az NV valamit nagyon trükközik már a procival is, azért van annyi drop meg lag... én tényleg semmi ilyesmit nem tapasztalok a 980-al.

    Esetleg próbáljátok ki a DX12 módot, elvileg javítania kéne a CPU terhelésen, de állítólag néha még rosszabb, mint a DX11. :)
    De sose tudni, hátha kikupálták/-ják.

    Meg esetleg Windows 10 Game Mode ON, Game Bar OFF, Game DVR OFF... nálam így van ezis.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák