Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz whiteman0524 #21479 üzenetére

    Lehet hogy velem van baj, szeretem az FPS játékokat, viszont amit egyesek csinálnak már vicc kategória.
    Jó, kezdőként szar az arányom, 1/10 K/D ezt elfogadom.
    Viszont megnéztem pár videót, és simán a szemem is belefájdult egyesek hogy szednek össze pontot.
    Én ÉLVEZETÉRT játszok nem pedig azért, hogy rángassam az egeret/joyt a pontokért mint egy idegbeteg.
    Most azt már nem is taglalom, hogy ha van egy jó support, akkor egy egy fél perces csata másról se szól, csak 80 db kézigránát repüléstől. Amit szintén nem értek, eltalálom a fazont látható fejlövés sniperrel, sebzés 17, otthagyom, felszállok egy lóra vagy be járműbe, át a pálya másik felére, leszállok, nézem a fazont ott van-e még, ott van, és mit tesz Isten le is szed egy lövéssel. Puska ugyanaz nálam is nála is.Tíz esetből 9x úgy szednek le, hogy valami domb oldalba ordas messze fekszik az ember, nem is látnám, ha nem lenne pirossal körbe rajzolva. Plusz a fejek feletti jel marha "jó", mert messziről viszon egyértelműen látható, és nem lehet elbújni. Szóval lehet hogy velem van a baj, vagy azzal hogy 42 éves vagyok, de nekem túl gyors agytalan hentelés lett a BF1. Maga a játék amúgy jó, de a sok kézigránát, meg hogy minden második játékos állványos géppuskával rohangál, hát nem túl életszerű. Ahogy az se, hogy az orvosok java mellettem van 5m-re, de várhatom hogy feléleszt, csak rohangál össze vissza.Sokan úgy lesznek elsők, hogy berohannak a kreszttűzbe, előtte oda vágnak 4 gránátot ami eleve jó esetben megöl 2 embert, majd össze vissza lődözve még 2-3 embert lezúznak mire kihullanak, lám, 5/1 K-D arány már meg is van. Csak én gondolom úgy, hogy élvezetesebb lenne normálisan játszani?

    [ Szerkesztve ]

  • Lendova

    őstag

    válasz whiteman0524 #21479 üzenetére

    Mindenki hatással van 64 fő esetén is. Az igazi kemping rajongók lemehetnek 40% környékére, aki push-ol mindig, az 60-70%-ot is hozhat.
    Mindezt gyalog és egyedül.

    Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

Új hozzászólás Aktív témák