Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giornalista

    senior tag

    válasz Pro!Petya #19391 üzenetére

    összetettségében köze nincs egy Titanfall 2-höz a Battlefield 1-nek. player count, map size, destruction, sokkal több minden történik egy Battlefieldben, mint egy Titanfallban.

    néhány bug előfordul, de pl. a legacy reload buggal én még nem találkoztam (van helyette az új revive bug), és van 1-2 érdekes eset, de ennyi.

    más kérdés, hogy a legtöbbször, amikor valaki cheatert kiált, 99%-ban nincs mögötte valóság :) nem mondom, hogy soha nincs cheater, én legfeljebb néhány heti rendszerességgel találkozok velük és nincs komoly hatásuk a játékélményre.

    azért emlékezzünk már, a Battlefield 3-ban kerek 3 hónapig volt bent az M320 Dart bug, mert csak negyedévente adtak ki frissítést. itt ilyen mélységű hibákról már szó sincs, ami pedig időről időre előfordul, szerintem bőven tűréshatáron belül van. bosszantó, de apró dolgok. engem pl. a legjobban most az zavar, hogy az alacsony, térdig érő peremeket alig lehet valahogy átlépni, mert az ugrás animáció bugos, mászni viszont nem kezd el a katona.

    de azért egy teljesen statikus Titanfallhoz ne hasonlítsuk már ezt, könyörgöm :)

Új hozzászólás Aktív témák