Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    válasz sixpak #1300 üzenetére

    Nem volt elég lassú...ezt még én sem értem,mit szerettél volna ebből kihozni.
    Minek kevered bele a másik játékot,hogy abban hogy volt...és aki nem ismeri??
    Te lehet érted mit magyaráztál,de szerintem sokaknak nem világos...vagy én vagyok helikopter...

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

  • Balika23hun

    aktív tag

    válasz sixpak #1300 üzenetére

    Nos csak hogy tisztázzunk egy-két dolgot. A DICE már az elején elmondta hogy egy autentikus star wars játékot csinálnak ami az eredeti mozifilmekből meríthet csak (gondolom a Disney nyomására) és emiatt lett kezdetben csak 4 bolygó a Battlefront-ban. Tekintve hogy hőseink túl sok helyen nem álltak meg + gondolniuk kellett a dlc-kre is.
    Ami a Battlefield 1-et illeti. Az első világháború nagyrészt Európában és környékén zajlott (Afrika, Közel kelet) ha a tengeri ütközeteket nem számoljuk. Európában 4 front volt (Nyugati, Keleti, Balkán és az olasz).
    A megerősített harcoló népek alapján (British, German, Austro-Hungarian, Italian, Ottoman, and American) a csaták kezdetben a nyugati fronton, az olasz fronton, a Közel keleten zajlanak majd.
    A 4 leírt térkép közül 2 Franciaországban van, 2 pedig Olaszországban (ez kapásból nem 4 helyszín).
    Ettől függetlenül azt számolgatni hogy hány helyszín lesz és mindezt egy előző játékra alapozni teljesen felesleges. Számos különböző csata zajlott különböző helyszíneken, még egy országon belül is rengetek féle lehetőség van. Ebből 10 változatos térképet összerakni nem nagy kunszt lesz a DICE-nak.
    Ahogy az eddigi Battlefield-ek esetében most is szépen lassan szivárogtatják majd az infokat a térképekről. Addig amig nem tudjuk az összes nevét és a helyszínét teljesen felesleges a feszültséget kelteni és kitalációkat terjeszteni.

    [ Szerkesztve ]

    Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Új hozzászólás Aktív témák