Új hozzászólás Aktív témák

  • Kami11

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy idegesítő problémám amire nem találom a választ. Gépet cseréltem, az új konfig egy Asus Z170-A lap és 6600K proci lett, 16GB ram társaságában.
    A gondom az, hogy mióta ez a lap van internetes játék során folyamatos a lag. A karakterem a billentyű felengedése után még "csúszik" tovább és ez egy fps játéknál nem igazán előny. :O
    A régi géppel ez egyáltalán nem volt, sőt a perifériák (billentyűzet, egér) is ugyanazok. Cseréltem lan drivert, Asus weboldaláról újat, régit, sőt az Inteltől is töltöttem le többfélét, a hiba maradt. Átdugdostam a billentyűt másik usb portba, a hiba változatlanul fenn áll! Nem a nettel van gond, mert ugyanabban az időben a fiam gépén nem jelentkezik a probléma. A hálókártyára tippelek, de nagy hibája nem lehet, mert játékon kívül nem észlelek gondot. Ha valaki találkozott már ilyen anomáliával vagy van bármi 5lete azt szívesen venném, mert nem tudok egy jót játszani a folytonos "csúszkálás" miatt!

    A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Új hozzászólás Aktív témák