Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz abridabri #21689 üzenetére

    Nekem oszt írhatod, egyikre se vertem el pénzt... még. :D

    Amugymeg, ma ez még lehet igaz... holnap meg ki tudja.

    Elég régóta űzöm már az ipart ahhoz hogy ezeken a kijelentéseken átlépjek. Mert sosem jöttek be, főleg hosszútávon. :)
    Megmosolyogtató optimizmusok számomra ezek az overkill kijelentések bárhol bármikor.
    Meg ja, amugy arra veri el mindenki a pénzét amire akarja, vagy még racionálisnak tartja.

    Te meg procira meg vízre verted el azt a plusszt... lám (feltéve ha újonnan vetted anno). Eddig meg azok is feleslegesek voltak, pl az én nézőpontom szerint. ;)

    1.5 éve még egy i5 is elég volt mindenre, főleg OC... ma meg már a 4c/8t procik is néha köhögnek. Nem is volt olyan rég. Szerintem ez a Ti is kb max 1 évig lesz "overkill" (ha azt értjük alatta hogy kényelmesen visz mindent amit ráküldünk és a csövön kifér), aztán köhögni fog hamar.
    Jövő ilyenkor már mindenki a Voltát/következőt fogja várni meg isteníteni.

    Öröm az ürömben, hogy aki pl kihagyta a GTX1070/80 vonalat, mint én, az most ugyanannyiért Ti-t tud kapni... tekintve milyen sokan vettek, nem is annyira pénz elverés nem (relative)? :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák