Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Lac-coo #13348 üzenetére

    Tény középtávon megeszik a medicek meg a supportok. Ezért kell úgy helyezkedni, hogy minél tovább fedezékben mozogj vele. Monte Grappán fent ki kell az összes sziklát használni rendesen.

    (#13349) daveoff cserébe viszont nem kapsz olyan egyszerűen pontot mint a Support vagy a Medic akik a healeléssel vagy a lőszerrel elég könnyen begyűjtik. Nem tartom értékesebbnek a többinél. Nekik kell az első sorban rohanni a többieknek meg támogatni őket ahogy lehet. Ha a támogatás elmarad akkor hamar nyőgőssé válhat ez a kaszt is.

    (#13350) Zen7 este haverral felmentünk Scar CQ-ra. F-pontot behúztuk, beültem az AA-ba és osztogattam a parancsokat. Úgy lettem Top játékos, hogy néha ledurrantottam 1-1 repülőt meg folyamatosan adtam az F pontra a védő parancsot. Ugye itt a védés X időnként automatikusan teljesül és adja az Xp-t. Rendesen meg is tolta. Killem volt kb. 5 a kör végére.

    MÁS

    Téma összefoglalóban lecserélgessem a térképekhez tartozó képeket a CQ-s térkép shotokra?

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák