Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dreco89

    csendes tag

    sziasztok! segítséget szeretnék tőletek kérni, sajnos adott 1 probléma. Ma vettem egy HD 5550 Gddr5-ös 512-es Video karit, (nem magamnak, hanem rokonomnak) belement a gépbe, majd a monitor nem adott képet bekapcsolás után. Egy sípszót hallottam, mikor a DOS-ba betölti az adatokat, valamint a Táp Coolere felpörög, mikor tölti a windows-t ezt is ugyan úgy hallottam, de kép nincs.

    ez az alaplap van a gépbe: egy ASrock Intel 945GC A2 P4FSB1333-650

    integrált VGA is van benne, az integrált VGA-val tökéletesen megy, van kép. És mivel ugyan azokat a hangokat produkálja integrált VGA-n mint mikor a Radeon-on nincs kép, így tippelni tudom hogy bejöhet a windows. Az én gépembe tökéletesen működik a kártya.
    Hogy lehetne megoldani? Esetleg mi kavarhat be? Én jelenleg csak is az integrált VGA-ra tudok gondolni, de kikapcsolni nem tudom ki lehet e még nem próbáltam.

    szerk.: bocsi srácok, nem enged szerkeszteni, ezért másoltam be újra... most nézem a BiOS-t hogy a primary graphics adapter azt a PCI Express-re van állítva, még sem jeleníti a képet.
    Az 5830-asomat mikor beletettem a gépbe, 1ből jelezte hogy igen csak nem oké a dolog és sípolt is mint a fene így tudtam hogy Bios frissítés kell, itt semmi ilyet nem csinál csupán annyi hogy kép nincs, de a windows-t töltené.

    a gép:
    Core 2 Duo E4500
    DDR2 1 GB 667-es ram
    400W táp
    ASrock Intel 945GC A2 P4FSB1333-650
    160-as vinyó
    valamint a fentebb említett HD 5550-es kártya.

  • Dreco89

    csendes tag

    válasz #93794560 #9262 üzenetére

    Köszi a problémát elhárítottam még tegnap hajnalba, 1 fránya HD 5xxx-es BiOS frissítést feltoltam és tökéletesen működik.

Új hozzászólás Aktív témák