Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasquez

    senior tag

    válasz kolopele #87965 üzenetére

    Nem veszek kábelt a gyártótól, mert irreálisan drága és lehet nincs is rá szükség!
    Adtak hozzá egy olyan kábelt, amin 8-8 pin van, de csak egy darab ezt a lenti képen a PCIE/CPU-ba tudom dugni, de csak egy darab kábel van.
    De van olyan kábel, ami12pin+4 kiegészítő kis pin van rajta, de ezen a kábelen ez nincs bekötve és a másik végén csak 2x6 pin van. Ezt a PCIE külön csatlakozóba kell dugni a tápon. Használható a 2X6pin kábellel a 2x8pin kártya? Nekem úgy tűnik, hogy csak a gnd-k vannak átkötve a hasonló kábelekben. Gyanítom, hogy ez lesz a jó megoldás és tudja a gyártó egy ilyen tápnál, hogy milyen kártyák vannak, csak nekem újdonság ez és amíg nem győződöm meg róla, hogy így van, addig nem dugdosok!
    Túl van egyébként ez a gyári kábel mizéria gondolva.
    Nem a gyári kábel a lényeg, hanem az, hogy egy ócska kézbe véve is gagyi kábel, az igénytelenül felkrimpelt végekkel, kis kábel keresztmetszetekkel, a béna user által többször ráerőltetett kitágult csatlakozóval és a kihegyezett teljesítmény átvitellel együtt vezet oda, hogy elolvadnak a csatlakozók.
    Nálam nem gagyik a kábelek és a kártya sem vesz fel akkora teljesítményt, meg nem úgy tolom rá a kábelt erőből.
    Szóval én ezen nem aggódom.

    V-RAM kérdést meg engedjük el egy kicsit, egy játék írta és még csak egy gyors teszten sikerült túljutnom a kártyával, mert elment az idő. Lehet, csak újra kéne rakni az ALYX-et az NV kártya után!?

    PC

Új hozzászólás Aktív témák