Új hozzászólás Aktív témák

  • gydani20

    tag

    Üdv!! Olyan problémám volna hogy pl witcher 3,dying light stb random időközönként a képernyőm teljesen zöld szinű lessz a hang megy de billentyüzetre már nem reagál csak reset segít a kártyám egy r9 380 giga kártya viszont valley ,heaven ,stb tesztek extrém beállitásokkal fhd frlbontáson 1-2 óra folyamatos teszzt után is stabil mi lehet a probléma esetleg tápegység miatt is lehet a kártya 980/1375 gyári de én 1068/1500 ön használom ezen beállitásojat több órás heaven ,fire széjjel tesztek után állítottam be azokban stabilak az orajelek.minidump mappában semmi info a hibajelenségröl nem tudom mi lehet a tápom ezeknél a játékoknál elég takarosan felpörög lehet nem bírja vagy vkinek volt már ilyesmi hibajelensége ? Pl dyinge lightban volt hogy teljesen szürke lett ugyan úgy hang megy de csak reset segit,volt hogy teljesen piros ugyan úgy hang csak reset ,1x volt olyan hogy fekete képernyő hang van ês engedte hogy feladat kezelőbe lépjek és úgy sikerült kilépnem nem értem mitől lehet megköszönnem a segítséget!!!

Új hozzászólás Aktív témák