Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kimmuriel

    aktív tag

    válasz blueMerle #1136 üzenetére

    Ilyen hogy profilok, és automatikus kikapcsolás nem működne, igen technikai korlátai vannak, nem fogom részletezni.

    Valahogy éreztem, hogy túl szép lenne, hogy igaz legyen, na mind1... Gondolom azért nem olyan egyszerű kikotorni azt, ami ezeket kezeli, már csak azért is, mert gondolom nem publikus a forrása...

    Igen, meg lehet csinálni, de ehhez nagyon sok programozói tudás, tapasztalat kell. Ez nem olyan hogy leulök a gép elé és csinálok egy táblázatot.

    Mondjuk én se ma kezdtem a programozást, írtam én már adatbáziskezelő progit is, ezért gondoltam hátha bele tudnék szagolni kicsit a mobiltelcsi progizásba is... Csak néhány nagyon egyszerű, mezei progit írnék rá, nem kell semmi extrára gondolni. Próba cseresznye szintjén szerintem megéri kipróbálni, legfeljebb felsülök vele, de legalább nem vágtam haza egy százezres mobilt.

    Ebben sincs igazad, a D900-asban megannyi más olyan plusz van, mind szoftver mind hardver téren, ami a X160-asból hiányzik.

    Félre ne érts, persze hogy a Samu X160 és a D900 ég és föld, ezt egy percig sem vitatom, de attól még mindkettő a MIDP 2.0-át használja... ;) D900 még milliónyi más funkciót is ellát mindezek mellett persze, nyilván sokkal fejlettebb minden téren, de a MIDP 2.0 a D900-ban is MIDP 2.0 marad!

Új hozzászólás Aktív témák