Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacuss20

    senior tag

    Sziasztok!

    Külön PC-s azonnalit nem találtam.

    Adott egy komplett PC konfig. Karácsony előtt vettem tavaly. Pár hete elkezdte azt csinálni, hogy üresjárat vagy játék közben fogja magát és újraindul.
    Úgy, hogy a dualbiosból tölt vissza.
    Cseréltem windows-t cakk-pakk újra húztam.
    Cseréltem winchestert.
    Cseréltem memóriát is.
    Négy nap után másik memóriával is újraindult igaz még csak 1x és nem egymás után 2x.
    Illetve most nem tudom ez az újra indulás esetleg egy automatikus windows restart volt e frissítés miatt, de kicsi rá az esély.

    Coolermaster 600B rev2.-es táp van benne.
    Kifúvattam porszívóval az egész gépet is, hogy ne adj Isten valami "zárlatot" okozna, amit nem tudok elhinni, de nem segített.
    Gigabyte 970A-DS3P rev1. es alaplap.
    Egy R9 270 vga. van benne.
    A memóriát és a vinyót nem írom mert már cseréltem és másikkal is ugyanezt adta, nyilván másik konfigban semmi bajuk.

    Valakinek tipp esetleg? A tápot nemsoká elviszem le csekkolni elvileg van valami ketyere ami bizonyos hibákat ki tud mutatni.
    Betöltés után a window snem ad semmi hiba üzenetet, hogy kritikus leállás vagy bármi történt volna.
    Próbáltam másik hálózati csatlakozóra (konektorra kötni a komplet PC-t ez sem segített).
    Nem mikro áramszünetek történnek, ha van ilyen egyáltalán. Az elosztóm "eletromos zaj", vagy nem tudom mi a pontos fogalma szűréssel rendelkezik. Próbáltam másik szimpla hagyományos elosztóval is az sem vált be.

    Valakinek valami tipp? :F :F :F :F :F :R :R :R

    Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Új hozzászólás Aktív témák