Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi095HUN

    aktív tag

    Sziasztok!
    Néhány hónapja elkezdett a gépem elég furán viselkedni néhány játékot tekintve.
    Fogalmaznám ezt úgy, hogy néhány játék szaggat (szó szerint beakad), néhány pedig "stutterel"
    Nos, nem tudom egészen pontosan mióta, de már 5-6 hónapja biztosan ez van, és nemigazán vettem észre, hogy változott volna valamit ezektől is:
    -Kitakarítottam (kompresszoros cuccal) fullra, szép tisztára mindenütt.
    -Vettem bele +2GB RAM-ot így mostmár 4GB Ram van benne.
    -Letöltöttem az MSI Afterburnert, hogy megnézzem a CPU-és GPU-t hogy hány fokos, illetve mennyire használja az adott játék, és Minden tökéletes volt, fokok teljesen átlagosak voltak, semmiféle túlmelegedés/hajtás nem volt észlelhető.
    Na most ezek a játékok azok amik nagyon elkezdetek szaggatni: (KÉP BEAKAD, HANG Ismétli önmagát ezalatt-szaggatás) : Battlefield 4, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Need for Speed Rivals.
    Ezek pedig amik stutterelnek: (Far Cry 3, És mostmár az ÖSSZES Call of Duty!!!)
    Hozzáteszem hogy nincs egy mai gépem, és bocsánatot is kérek amiatt hogy ezt ilyen hosszúra tolom, de muszálj elmodanom mindezt hátha van aki ért ehhez, és ennek javításában, és hátha nem kell fizetnem majd emiatt hogy megjavuljon.

    -Friss Windows 7 Ultimate 64-bitem van. Most cseréltem HDD-t 1TB-ra. Eredeti Windowsom van!
    -4GB DDR2 RAM 800MHZ-en
    -HD 4770 512MB Vga
    -Intel Pentium Dual Core E6300 2.80 ghz-ről lett a BIOS Ban 3,20-ra OC-zva, hogy több fps-t nyerjek-Lehet ez a gond?!!!?!!?
    -Köszönök minden segítséget aki átfutja ezt, és segít ebben! :K :F

Új hozzászólás Aktív témák