Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi095HUN

    aktív tag

    Sziasztok!
    Van egy régibbe problémám amire anno nem kaptam kb. semmi segítséget, ezért most felteszem megint hátha van aki segít nekem megolndani ezt a már 2-3 hónapja abba nem maradó problémát.
    Nos megvettük a PVZ Garden Warfare-t PC-re mert volt neki régebben egy 3 napos demója amiben ki lehetett próbálni hogy milyen , hogy fut, stb..
    Miután megvettük (kb. 1-2 hónappal a demó kipróbálását követően) leis szedtem, és azt vettem észre hogy valami itt nem kóser. A Játék irdatlanul elkezdett szaggatni, droppolni. Értem én hogy ez a Frostbite 3 és ennek már kell egy nagy gép ,nade kérem akkor a demóval miértnem volt semmi baj? Minden 20-30 másodpercben beakad a hang és a kép , és ez rengetegszer csak véletlen szerüen.
    Már írtam az EA-nak is de ők szó szerint csak ennyit mondtak kb. Hogy Frissítsek DX-et VGA-tvagy akkor nem elég a gép hozzá! Na persze...
    És egyik más játék nem akadozik csak ez, már újra raktam vagy 3x, de semmi.
    Ha valaki tud bármit segíteni annak előre is nagyon köszönöm mert már nagyon szeretnék végre játszani vele. :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

Új hozzászólás Aktív témák